Jak vytvořit firemní účet na Pinterestu do 2 minut

[et_pb_section bb_built=“1″][et_pb_row][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_text _builder_version=“3.17.2″] Založit firemní účet na Pinterestu je velmi snadné. Pokud jste se do vyhledávače Pinterest zaregistrovali, a máte již účet vytvořený, potom váš firemní účet můžete jednoduše přepnout na firemní v nastavení vašeho Pinterest profilu. Předpokládám ale, že na Pinterestu ještě registrovaní nejste. Proto v tomto článku ,,Jak vytvořit firemní účet na Pinterestu do 2 minut’’ vám ukářu 5 kroků v registraci.  

Vytvoření firemního účtu na Pinterestu

Na  stránce Pinterest, se zobrazí nejdříve registrační stránka pro vytvoření osobního účtu. Na této úvodní stránce vás tlačítkem vespod rovnou Pinterest vyzívá k vytvoření firemního účtu. Tato možnost vám urychlí celý proces registrace firemního účtu. Už tedy nemusíte vytvářet nejdříve osobní účet a potom firemní, jak tomu bylo v dřívější době.  
Obrázek úvodní stránky pro registraci Pinterest osobního účtu s tlačítkem pro možnost založit účet firemní účet.
Po kliknutí na možnost vatvořit firmení účtet vložte údaje:
  1. jméno
  2. heslo
  3. název firmy
  4. katehorie vašeho profilu
Obrázek Pinterest stránky pro registraci firemního účtu zadání firemních údajů
  Zadání přihlašovacích údajů vašeho firemního účtu je vše co po vás Pinterest požaduje. V dalších krocích po kliknutí na ,,Vytvořit účet“ už jenom nastavíte svůj účet.  
  1. zvolte jazyk a zemi
  2. přidejte vaši webovou stránku – získáte užitečné Pinterest nástroje
  3. zaškrtněte zda máte zájem o propagaci vašich reklam
  4. vyberte témata která vaši firmu nejlépe vystihují
  5. Doporučuji: uložte si Pinterest tlačítko do vašeho prohlížeče. Urychlí vám ukládání obsahu z webových stránek do vašich Pinterest nástěnek.
Obrázek z regstrace firemního účtu – nastavte svůj jazyk a zemi.
V posledním kroku 5/5 si můžete nahrát tlačítko Pinterest do webového prohlížeče. To slouží ke sdílení obsahu webů na PInterest.
A jsme u konce. ted‘ máte firemní účet a můžete začít sdílet svůj obsah na Pinterest. [/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Související příspěvky