I v tomto roce 2021 najít nejlepší WorDpress šablonu není pro většinu (ne)wordpresáků příliš lehký úkol. Obzvlášt‘, když trh je ,,napumpován čučavými šablonami k prasknutí“.
Ale je opravdu pěkná WordPress šablona, to pravé, s čím budeš spokojen Ty i Tví uživatelé webu? Pamatuj; vše co je přitažlivé, nemusí být kvalitní.
Krásu kompletně dle vkusu na (technicky) kvalitní šabloně vykouzlíš spolehlivě, hravě. Naopak kvalitu na krásné šabloně, tu nedoděláš ani za zlatý sele.

Tento článek by Ti měl velmi stručně napovědět, kde najdeš nejlepší WordPress šablony pro nejširší možnosti využití.
Rozdělil jsem ho do dvou částí. V první polovině máš upozornění, kam pro nejlepší WordPress šablonu nechodit. Ve druhé části na Tebe čeká volba rozhodnutí, u koho chceš šablonu pořídit. Zda u samotného tvůrce, nebo u mne, formou kompletní instalace i nastavení – to znamená výhodněji (s aktualizacemi pod doživotní licencí a přídavnými doplňky navíc pro šablonu v ceně).

V předešlém článku: Proč hledat nejlepší WordPress šablonu jako ženu, s 12 tipy jak najít tu správnou, jsi si mohl vytvořit představu co by jsi měl očekávat i co do ní vložit – zainvestovat, chceš-li mít tu nejlepší.
Protože tento příspěvek dnes není o tipech, kde koupit napohled nejkrásnější WordPress šablony, ale o nasměrování na místa, kde pořídit nejkvalitnější šablonu, pamatuj si: online tržiště s WordPress šablonami nejsou spolehlivé.

Kde místo kvality (nejlepší WordPress šablony) najdu pouhou inspiraci?

Určitě na Tebe při googlení vyskočily adresy různých tržišt‘ s desítkami tisíc WordPress šablon. Například Theme Forest, Template Monster, WordPress.org atd. Tato místa mají mnohé společné. Pěkné šablony zdarma, či za relativně příznivé ceny, s kvalitou a životnostní nejistou. Několik tisíc tvůrců šablon, webdesignérů s historií dobrou i špatnou.
Proto na WordPress tržiště chod‘ jen pro inspiraci, za účelem vylepšení svého webu, který Ti bude šlapat v kvalitní WordpRress šabloně.

Kde koupím WordPress šablonu, vnímanou odborníky za nejlepší ?

Život Ti dává vždy na výběr. Při pořízení nejlepší šablony máš volbu výběru také.
Chceš použít šablonu jen pro jednu www doménu, nebo chceš ve své nejlepší šabloně co trh nabízí vytvářet více webů?

Máš-li v plánu vytvářet více jak tři weby pro různé účely, pak doporučuji koupit doživotní licenci pro neomezený počet webů u samotného tvůrce celosvětově nejlépe hodnocené WordPress šablony. Společnost Elegant theme svou WordPress šablonu DIVI začala vyvíjet na plný plyn od roku 2012 a stále v tom pokračuje.

Na Elegant Theme můžeš koupit licenci na jeden rok (s aktualizacemi a podporou) nebo doživotní licenci.
Rozdíl je v ceně a délce aktualizací šablony a pluginů, které Elegant theme jak píši neustále vyvíjí. Přidává nové funkce, i bezpečnostní opatření.

Kolik stojí nejlepší WordPress šablona?

“Za jednu cenu dostaneš dvě kapely“. 2 šablony Divi i Extra (včetně všech pluginů, aktualizací Elegant theme).

Roční balíček je za $89.
Doživotní balíček za $240

ANO, cena je o něco vyšší, než u wp šablon na wordpress tržíštích. Jak ale zmiňuji na začátku tohoto příspěvku, kvalita i technické funkce jsou zcela jinde. A ten pocit, že na “masce“ Tvého webu nepřetržitě pracují technici, a vývojový tým “stáje FI“, je prostě boží, ukliňující.

chci být nejlepší, mít WordPress šablonu se vším a výhodně!

Využij mé výhodné nabídky v případě, že chceš na této nejlepší wordpress šabloně postavit svůj web. At‘ už za účelem podnikatelským, nebo ryze osobním.

Pro nejlepší WordPress šablonu nechod‘ daleko.

Pod doživotní licenci Ti ji nainstaluji, nastavím. Do url stránek naimportuji předchystanou grafiku z knihovny motivů, propojím s Google nástroji, sociálními sítěmi.

Podívej se, co vše máš v ceně na divistater.cz Objednávku můžeš zaslat hned.
Neboj se mi taky napsat, či zavolat s dotazem.